Deluxe studio

Nezvládáte vysoké teploty finské sauny nebo chcete změnu prostředí a pořádně prohřát svaly na těle? Nebo si přejete zastavit v rychle ubíhajícím světě? Infrasauna ve wellness Skrétovka je tím pravým místem, kde se spojuje pocit bezpečí, maximální soukromí, klid a pohoda

Dopřejte si chvíli pro sebe i vy. Zasloužíte si to.

Čekají na vás:

  • infrasauna
  • velká keramická vana
  • odpočinková část s postelí
  • kompletní vybavenost (lednice, toaleta, sprcha, zrcadlo, fén a další)
  • ručník a prostěradla pro saunování

Relaxace, úleva od bolesti, pročištění pokožky, ale hlavně chvíle zpomalení – rezervujte si termín návštěvy infrasauny ve wellness Skrétovka.

7:00 – 23:59

(anonymní rezervace možná po telefonu)

(anonymní rezervace možná po telefonu)

DÁRKOVÉ POUKAZY JE MOŽNÉ ZAKOUPIT NA MÍSTĚ, NEBO NA TELEFONU: +420 776 500 729

Často se nás ptáte

Do sauny se doporučuje docházet pravidelně, v ideálním případě 1-3x týdně.

Zhruba půl hodiny před saunováním vypijte sklenici vody. Nikdy do sauny nechoďte hladoví, ale ani zrovna najezení. Po odchodu ze sauny se doporučuje necvičit a odpočívat.

V kabině sauny se doporučuje pobýt až 45 minut. Oproti finské sauně se nedělají cykly a času se zde tráví najednou více bez mezi-přestávek. Teploty se zde pohybují jen okolo 60°C (každý si teplotu zvolí sám dle potřeby).

Infrasauna je místo pro maximální pohodlí a relax. Proto zde nehlučíme a neprobíráme zde ani práci, ani vztahy. Doporučujeme dýchat nosem.

Ochlazující kbelík zde nenajdete, teplota uvnitř místnosti je v kombinaci se sprchou úplně dostačující pro ideální ochlazení.Infrasauna není stejná jako sauna finská. Teploty se zde pohybují jen okolo 60°C (každý si teplotu zvolí sám dle potřeby).

Infrasauna ulevuje od bolestí zad, svalů, kloubů či menstruačních bolestí. Posiluje imunitní systém, napomáhá v léčbě ekzémů, lupénky, podporuje funkci srdce a s tím spojený krevní oběh. Přispívá k regulaci vysokého krevního tlaku a podporuje duševní zdraví.

Infrasaunu by neměli navštěvovat lidé s virovým onemocněním či horečkou, dále také ženy v těhotenství, jedinci s kovovými kloubními náhradami nebo prsními implantáty.